• Endüstriyel Dağcılık & İple Erişim
  • Teklif Alın: 0546 620 1469

İple Erşim Hizmetleri

İple Erişim Hizmetleri

Firmamız 2016 yılından bugüne iple erşim ve endüstriyel dağcılık hizmetlerinin endüstrinin her alanında vermektedir. Deneyimi, eğitim ve geniş ürün bilgisiyle, işi verimli ve etkili bir şekilde yapacak becerilere sahip profesyonellerden oluşan iple erşim ekibimiz ile yüksek işlerinizde sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

İple Erişim Nedir?

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için hızlı ve güvenilir hizmet sağlama konusunda yeterli ekip ve deneyime sahip bir firmadır Vertical Endüstriyel. Projenin ne kadar karmaşık göründüğünden bağımsız olarak projenizin mümkün olduğunca basit ve anlaşılır olması gerektiğini göz önüne alarak çözüm üretmekteyiz. Yüksek vasıflı ve kalifiye personelimiz, erişim çözümlerini, çok çeşitli kaliteli hizmetler sağlamak için IRATA iple erişim tekniklerini ve diğer kanıtlanmış, güvenli uzman erişim yöntemlerini kullanır.

Endüstriyel İple Erişim Avantajları

Esnek
İple erişim ile erişilemeyen hiçbir bina yoktur. Teknisyenler iple erişim ekipmanının esnekliği sayesinde çok çeşitli ortamlara, arazilere, koşullara ve yapılara uyum sağlama yeteneğine sahiptir. Bu, tipik olarak daha geleneksel erişim araçlarıyla ulaşılması zor olan yerlere, yani bakım amacıyla kolay erişime izin vermeyen mimari tasarımlara ve kapalı alanlara, bacalar, kanalizasyon erişimi kolaylaştırır. Ayrıca iple erişim ile zemin boşluğu gerekli olmadığından, zemin seviyesindeki arazinin sabit veya düz olmadığı yapılarda (açık deniz yapıları ve köprüler gibi) olabilir.
Güvenli
İple erişim, yüksekte çalışma çözümü olarak üstün güvenlik nedeniyle çokça tercih edilir. Bunun nedeni, hem ilgili mevzuatta hem de IRATA (Endüstriyel İple Erişim Ticaret Birliği) tarafından belirlenen ve güncellenen standart prosedürlerde ana hatlarıyla belirtilen katı kurallar ve düzenlemelerdir. Ayrıca, her iple erişim teknisyeni, ilgili IRATA niteliklerine sahip yüksek bir standarda göre eğitilmelmektedir.
Hızlı
İple erişim çalışması ile hem mobilizasyon hem de kurulum süresi diğer erişim yollarına göre çok daha hızlıdır. Donanımın kendisi en fazla birkaç saat sürer ve genellikle sadece birkaç dakika sürebilir. Bu, çalışanların çok fazla hazırlık yapmadan ellerindeki göreve başlayabilecekleri ve ne kadar belirsiz veya karmaşık olursa olsun, olmaları gereken yere çok hızlı bir şekilde ulaşabilecekleri anlamına gelir.
Çok yönlü
Bir iple erişim teknisyeni ve/veya endüstriyel dağcı, iple erişim konusundaki yeterliliklerinin yanı sıra genellikle belirli bir konuda (bazen birkaç farklı konuda) uzmanlaşır ve bu beceriler belirli görevleri gerçekleştirmek için birlikte kullanılır. Belirli bir iple erişim şirketinde boyama, kaynak yapma, tahribatsız muayene yapmak ve hatta kameraları çalıştırabilen birkaç çalışanı olacaktır. İş ne olursa olsun, onu yapmaya uygun iple erişim uzmanları olacaktır.
Maliyet etkin
Endüstriyel İple erişim işini gerçekleştirmek için daha az ekipman, daha az kurulum süresi ve daha az insan gücü ile, çoğu zaman diğer erişim yöntemlerinden daha az maliyet gerektirir.
Kesintisiz:
Ağır ekipman eksikliği ve iple erişimin kurulum ve çalıştırma doğası nedeniyle, çalışma minimum miktarda kesinti gerektirir. Gerçekten de, zemin seviyesinde iskele veya makine olmaması, ortak alanlara ve girişlere tecavüz olasılığını ortadan kaldırır ki bu, iple erişim uzmanlarının bir binanın içindeki ve çevresindeki insanların günlük yaşamları üzerinde hiçbir etkisinin olmadığı anlamına gelir. İple erişimin hafif esnekliği, bir binanın dış cephesine zarar verme riskini de azaltır ve çirkin bir iskele cephesine olan ihtiyacı ortadan kaldırır.